Par mums - Pipara un Pērles piedzīvojumi

Par mums

Ideja par grāmatu man radās pirms četriem gadiem, kad dodoties uz bērnu ballīti dāvanā bija pasūtīta grāmata ar lielajiem burtiem, jo jubilāre nesen kā bija iemācījusies lasīt. Tajā laikā grāmatnīcā bija pieejamas vien divas grāmatas ar lielajiem burtiem, no kurām tikai vienai bija latviešu valodu atbalstošs fonts jeb skaidri salasāmi burti bez dažādiem ķeburiem. Tai mirklī man radās ideja, ka bērniem ir nepieciešamas vairāk skaistas grāmatas ar stāstiem, kas atspoguļo cēloņsakarības. 

Gāja laiks un ideja jorpojām iekšā urdīja līdz mirklim, kad, lasot Zanes Eniņas ceļojumu grāmātu, man

piepeši nāca atskārsme, ka mani četrkājainie draugi Pipars un Pērle ir brīnišķīgi piedzīvojumu meklētāji un jāraksta tieši par viņiem. Tālāk jau viss noritēja kā pa diedziņu. Grāmatas ilustratore Diāna nedomājot piekrita avantūrai un, vakaros meditējot, radīja skaistos akvareļu zīmējumus.

Pipars un Pērle ir divi ļoti mīļi un sirsnīgi suņi. Lai gan Pērle ģimenē pievienojās vēlāk, suņi ir kļuvuši par lieliem draugiem un vienmēr kopīgi dodas gan darbos, gan nedarbos. Pipars un Pērle ir patiesi laimīgi meža pastaigās, vasaras vakaru peldēs un ziemas piku kaujās.

Love Inner Child ir Diānas radīts zīmols, kurā vari ne tikai smelties iedvesmu, bet arī kopīgi īstenot savus sapņus!